Львів » Цікаво почитати » Пам'ятки Львова
Пам'ятки Львова

Пам'ятки Львова

person access_time28-02-2024, 02:56 visibility0 chat_bubble_outline0

Визначні пам'ятки Львова привертають до себе величезну увагу безлічі туристів. І це неспроста, адже архітектура Львова є унікальною і неповторною. Екскурсійне бюро  організує Вам екскурсії по нашому славному місту. Деякі з них середньовічний Львів, Австрійський Львів, Львівська пивоварня, Вечірній Львів, Золота підкова, Середньовічний містечко Жовква

Визначні пам'ятки Львова:

Вірменський собор, споруджений в 1367 році вірменами, які на цей  час вже більше 50 років жили в місті. Цей собор,  маленький куточок Сходу у Львові, - одна з найцікавіших пам'яток середньовічної львівської архітектури.

Домініканський костьол - колись належав ордену доминиканців , побудований у стилі барокко, що вражає своїми інтер'єрами та численними скульптурами, - пишними, святковими, урочистими.      

Ансамбль Успенської церкви - перша церква у Львові, що побудували українці.

Площа Ринок - серце середньовічного Львова. Сорок п'ять будинків на одній невеликій площі, сорок п'ять пам'яток архітектури - це  унікальний музей під відкритим небом, що є частиною світової спадщини ЮНЕСКО.

Каплиця Боїмів -  усипальниця родини львівського купця Георгія Боїма. Невелика будова, що притягує увагу дивною гармонією архітектурних форм і прекрасним різьбленням по камені, побудована в стилі пізнього ренесансу в 1609 - 1616 роках. Родзинка каплиці - унікальна статуя сидячого Ісуса Христа на куполі.

Комплекс Бернардиньского монастиря - один із найкрасивіших соборів Львова, побудований у першій третині 17 століття, з надзвичайно красивим інтер'єром - численні розписи й статуї святих вражають своєю пишнотою. 

Порохова вежа(1554 - 1556), Королівський і міський Арсенали(1573 - 1575) - будови, які були включені в ланцюг оборонних споруд середньовічного Львова.


Ці та багато інших памяток Ви зможете відвідати на наших екскурсіях.

Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть і натисніть Ctrl+Enter

Схоже за змістом:

Ремонт комп'ютерів та Ремонт ноутбуків у Києві

personadmin access_time03-кві-2024

Вже через годину після виклику комп'ютерного майстра додому. У 97% випадків, 1-2 години роботи

Freeware download

personadmin access_time03-кві-2024

Oneddl - це місце, де кожен може знайти все, що йому потрібно, і все це безкоштовно. Хочете

Коментарі (0)

Добавити коментар