Львів » Львівські ЗМІ

Львівські ЗМІ

Львівські місцеві ЗМІ представлені пресою, телебаченням та радіо. Газети у Львівові з’явились досить давно. Хоча з роками змінився формат, обкладинки та дизайн друкованих ЗМІ, вони так само інформують місцевих жителів про головні події міста та України в цілому. Особливим є те, що вся преса на Львівщині друкується лише державною мовою. Найвідомішими представниками Львівської преси є газети «Експрес», «Високий замок». Придбати свіжу пресу Ви зможете практично на кожній зупинці трамваю, у кожному магазині та супермаркеті.
Новини Львівського баскетболу

Новини Львівського баскетболу

access_time10-06-2023, 23:39

Сайт який висвітлює життя баскетболу у Львові....

Портал polukr.net

Портал polukr.net

access_time6-05-2023, 01:24

Польсько-український Портал polukr.net – веб-портал з аналітичнo-інформативни. Ми маємо справу з питаннями, пов’язаними з польсько-українськими відносинaми, а також те, що є найбільш важливим для...

Львівські місцеві ЗМІ представлені пресою, телебаченням та радіо. Газети у Львівові з’явились досить давно

Журналістика – четверта влада. Так як у кожному регіоні нашої країни є свої представники влади, кожне місто України повинне мати і свої засоби масової інформації (далі ЗМІ). Місцеві мас-медіа мають на меті огляд життя та новин міста, регіону. Також, ЗМІ місцевого та регіонального рівнів мають інформувати жителів про дії влади на місцях.

Також у Львові є велика кількість теле- та радіоканалів. Один з них - ТРК «Люкс». Він транслює не лише новини міста, а й розповідає цікаві факти з історії Львова, а також загадкові легенди. Деякі з львівських телеканалів співпрацюють з національними телеканалами («Новий канал», «Інтер» тощо). Телебачення та радіо Львову також працюють лише на державній мові. Таким чином Львівські ЗМІ не лише виконують свої місцеві забов’язання, а й є достойним прикладом суто українських журналістських матеріалів та продуктів.

У розділі «Львівські ЗМІ» представлені каталоги представників мас-медіа Львівщини. Детальніше з ними Ви можете ознайомитися безпосередньо на електронних сторінках самих видань та редколегій, так як ми надаємо посилання на Інтернет –ресурси львівських ЗМІ.