Львів » Ресторани Львова » Кав'ярні Львова

Кав'ярні Львова

Жоден гість Львова не зможе забути тієї неймовірної кількості кав'ярень, якими славиться Львів. Для львів'ян це місця відпочинку та спілкування, а для гостей міста - це візитка Львова. «Кавова» історія налічує більше двох століть, а родоначальниками традиції були австрійці. З часом кав ярні стали культовими місцями зустрічей творчої молоді. В кожній кав'ярні крім кави можна заказати чашечку гарячого шоколаду. Його готують за особливими рецептами, і це ще одна приємна згадка про столицю Галичини.
Світ Кави з міста Львів

Світ Кави з міста Львів

access_time25-05-2023, 01:01

є веб-сайтом кав'ярні "Світ Кави" з міста Львів, Україна. На головній сторінці сайту розміщена інформація про кав'ярню та її послуги, фотографії усіх кавових сортів, які продаються в...

Копальня кави

Копальня кави

access_time25-05-2023, 00:58

Сторінка є веб-сайтом кав'ярні "Копальня кави", розташованої у Львові, Україна. На головній сторінці сайту можна подивитися фотографії кав'ярні та затишних місць для відпочинку....

Популярні Львівські Заклади харчування

Кава для Львова – не просто напій. Це ритуал, традиція. Нерідко серед львів’ян можна почути «Збираємось на каву». Тож і Ви не втрачайте нагоди відчути смак справжньої львівської духмяної кави.

Не менш популярною, ніж кава, своєрідною традицією як для львів ян, так і гостей міста є відвідання парку «Високий Замок». Звідси, з найвищої точки міста, можна оглянути краєвиди Львова, побачити руїни колишнього королівського замку, закладеного близько 1360 р., що на протязі кількох століть був важливою частиною укріплень міста. І звичайно ж, у такому місці, що оповите таємницями сторіч, можна почути безліч історій та легенд про древній Львів.