Львів » Цікаво почитати » Побутові зволожувачі повітря
Побутові зволожувачі повітря

Побутові зволожувачі повітря

person access_time7-05-2023, 18:26 visibility2 chat_bubble_outline0

Найпоширенішими зволожувачами повітря вважаються зволожувачі ультразвукові. Ультразвукові зволожувачі безпечні для дому та використовуються для зволоження повітря у дитячих кімнатах. Ультразвукові зволожувачі розроблені на основі високих технологій у сфері зволоження повітря та створення найкращого мікроклімату.

Кондиціювання: Побутові зволожувачі повітря

Робота ультразвукового зволожувача полягає у перетворенні води у водяну хмару за допомогою високочастотних коливань. Повітря з кімнати всмоктується вентилятором із приміщення, проходить через водяну хмару, а потім назад у кімнату у вигляді холодного та вологого туману. Тому не потрібно переживати за те, що дитина може обпектися пором. Найбільш комфортною вологістю приміщення вважається 60%.

Ультразвукові зволожувачі частіше оснащені гідростатами із системою автоматичної підтримки заданої вологості. Таким чином, у приміщенні досягається вологість та, яку встановив користувач. Домашні зволожувачі не є небезпечними в експлуатації, а якщо вода раптом закінчиться, прилад просто вимкнеться, повідомивши про поломку індикатором.

Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть і натисніть Ctrl+Enter

Схоже за змістом:

Свічки для торта та свічки цифри

personadmin access_time31-лип-2023

Свічки для торта - це чарівний і незамінний аксесуар для будь-якої святкової випічки. Вони додають

Спортивно-танцювальний колектив Lviv Angels

personadmin access_time23-чер-2023

Спортивно-танцювальний колектив Разом з клубом “Львівські янголи” продуктивно функціонує й

Коментарі (0)

Добавити коментар