Львів » Цікаво почитати » Чорниця - смачно і корисно для здоров'я
Чорниця - смачно і корисно для здоров'я

Чорниця - смачно і корисно для здоров'я

person access_time11-05-2023, 21:41 visibility1 chat_bubble_outline0

Я підійшов до прилавка, за яким стояла вродлива, із засмагою на обличчі, запнута квітчастою хусткою, а на білій блузці, що облягали її ніжні плечі та повні груди, квітли чорнобривці, ще молодих років жінка, котра із своєї нової кошівки великою ложкою до півлітрової банки насипала свіжі чорниці. Наповнивши посудину цілющими ягодами, вона подала її покупчині й сказала:

- Ви, пані, цікавилися, чи й листя чорниці поліпшує наше здоров'я, якщо його використовувати для лікування і як його використовувати, - я зрозумів, що це вже було продовження розмови й також зацікавився, що ж ця сільська жінка знає про лікувальні властивості цієї лісової рослини, бо знав лише про користь від уживання самих ягід, що вони поліпшують зір, а тут ще випала нагода почути й про користь чорничного листя для нашого здоров'я,

Лікувальні властивості чорниці

- звичайно, - продовжила порадниця із волинських країв,

  • листя чорниці допомагає лікувати і хворобу шлунка і навіть лікує сечовий міхур та допомагає і тим хворим, хто страждає на цукровий діабет та чорничне листя дуже помічне й від інших наших недуг А, як його використовувати? Збираєте, сушите й заварюєте, а потім настоюєте в прохолодному й темному місті і вживаєте скільки, коли й залежно від тої недуги, якої хочете позбутися. А, як вживати самі ягоди, я сама собі склала рецепт.
  • Будь ласка, а ви можете розповісти мені про нього, буду вам дуже вдячна, - щиро попросила покупчиця, - може, і цей чоловік, - показала поглядом на мене, - буде він корисний.
  •  Можу, - щиро відповіла нам обом незнайома й мила волинянка, - скибку білого хліба або батона щиро змащую густими, саме густими вершками, притрушую їх цукром, потім на них кладу свіжі ягоди чорниць і споживаю з чаєм. Надзвичайно смачно й корисно. І ви ж знаєте, що всі молочні продукти: і свіже молоко, і сир, і сметана, і кисляк, якщо їх постійно вживати омолоджують наш організм. А тут ви вживаєте якісні вершки. І цей мій рецепт, думаю, корисний для нас, дорослих, котрі увесь час у роботі, а особливо він корисний для дітей та літніх людей.

Я і саму себе дужчою відчуваю, коли вживаю такий чай з чорницями. І тому з нетерпінням чекаю пори, коли чорниці дозріють у наших лісах.

Я працюю у своїй районній лікарні медсестрою. Багато читала й від старших людей чула про користь чорниць та молока для нашого здоров'я. 

Ну, а ви самі думайте та дивіться, які ягоди вам вживати, - на цих словах мудра волинянка, в кошівнику котрої, можливо, вже залишалося не більше двох півлітрових банок цілющих лісових плодів, закінчила свою розповідь про дивовижні чорниці.

Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть і натисніть Ctrl+Enter

Схоже за змістом:

Свічки для торта та свічки цифри

personadmin access_time31-лип-2023

Свічки для торта - це чарівний і незамінний аксесуар для будь-якої святкової випічки. Вони додають

Спортивно-танцювальний колектив Lviv Angels

personadmin access_time23-чер-2023

Спортивно-танцювальний колектив Разом з клубом “Львівські янголи” продуктивно функціонує й

Коментарі (0)

Добавити коментар