Львів » Цікаво почитати » Підлітки і секс. Найкраща контрацепція.
Підлітки і секс. Найкраща контрацепція.

Підлітки і секс. Найкраща контрацепція.

person access_time12-05-2023, 23:09 visibility0 chat_bubble_outline0

Це вже набуло глобальних масштабів. Хоча, звичайно, недоречно говорити про глобальність в окремо узятій країні. Та й відмовчуватися теж  аж ніяк не можна. Проте ситуація потребує критичного погляду. 

Вони швидко дорослішають... Стрімкий час вимагає швидкості, маневреності, миттєвого реагування. В десять вони оперують такими словами, про які їхні ровесники ще попереднього покоління і помислити не могли. Розуміються на такій складній, особливо для людей далеких, оргтехніці. І це вводить в оману. Усім здається, що ця дорослість і є самостійність, відповідальність. Не раз доводиться чути батьківське, частіше мамине, захоплене: Наскільки ти у мене вже великий / велика. Та часто вони й самі можуть не здогадуватися наскільки. А долати проблеми виховання при їх появі буває занадто пізно. 


Сумна статистика , майже половина підлітків розпочинає статеве життя ще в 14 , 16-рчному віці. І справа не лише в акселерації. Причина і в надлишку інформації, яка абсолютно неконтрольовано пропагує таку норму. Згадайте себе у їхньому віці , в СССР сексу не було. 

Ретроспектива.Як проходило сексуальне виховання в СРСР.

Тобто, звичайно, він був, але під грифом таємно. Та й усі гігієнічні питання, із ним пов'язані, загалом. Хто не пам'ятає уроку біології людини, коли учні групувалися за статевою ознакою в окремих класах, щоб отримати інформацію про це? А етика і психологія сімейного життя? У той час психологи не були такими вкрай затребуваними у школах, тим паче модними спеціалістами. Тож учителька, сама щойно із випускників, ніяковіла до неможливості, особливо коли знаходився серед старшокласників ентузіаст дотепник, котрий  може через бажання виділитись, може через симпатію до неї ж , регулярно зривав такі потрібні уроки. Залишалась вулиця. І вона вчила. Але пошепки. Головне було  пам'ятати слово ні. 

Реалії. Загрози підліткового статевого дозрівання.

Зараз ситуація змінилася на протилежну. Жоден серіал не обходиться без алюзій на тему статевої зрілості. Незайманим бути негоже. Це ознака неспроможності. Дитинності. Або відхилень. А вони вже так прагнуть бути дорослими, бо ж уже розвинулися, розквітли. Жадають перемог і самостверджень. Та й гормони  річ вибухова. 

І починається схематичний рух із цілком прогнозованим результатом. Який, що найприкріше, вони на початку навіть не усвідомлюють. 
Є різні мотивації, проте в основі їх лежить одне бажання  не відставати від однолітків. Якщо завгодно, колективна свідомість. Або стадний інстинкт. Наприклад, така ж причина, як і у випадку першої цигарки, першої випитої пляшки пива. А деколи і за сумісництвом. Як наслідок  статеві інфекції, котрі можуть спровокувати безпліддя у майбутньому, такі хвороби, як ВІЛ,СНІД, гепатит С, а також рання незапланована вагітність, яка часто переривається на тій чи іншій стадії ; 75 % від усіх небажаних підліткових зачать. Офіційні дані свідчать, що 15 % від загальної кількості таких операцій роблять саме неповнолітнім. Як відомо, перший ранній аборт це достатньо велика вірогідність більше ніколи не пізнати радість материнства. Та й психічна травма на все життя. 

Для хлопців аналогічну загрозу становить хламідоз, котрий може навіть не проявлятися клінічно, проте, якщо не лікуватися, дасться взнаки нежиттєспроможністю сперматозоїдів у майбутньому.

Висновки. Що потрібно знати про сексуальне виховання дітей.

Як упоратися із такою проблемою? Вочевидь, найперше,  статеве виховання і дружні щирі стосунки у сім'ї. Якщо діти мають батьків за друзів, а не просто за старших, вони більш стійкі до зовнішнього тиску обставин, що іноді складаються.

Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть і натисніть Ctrl+Enter

Схоже за змістом:

Свічки для торта та свічки цифри

personadmin access_time31-лип-2023

Свічки для торта - це чарівний і незамінний аксесуар для будь-якої святкової випічки. Вони додають

Спортивно-танцювальний колектив Lviv Angels

personadmin access_time23-чер-2023

Спортивно-танцювальний колектив Разом з клубом “Львівські янголи” продуктивно функціонує й

Коментарі (0)

Добавити коментар