Львів » Цікаво почитати » Графіті на стінах Львова. Вандалізм чи мистецтво?
Графіті на стінах Львова. Вандалізм чи мистецтво?

Графіті на стінах Львова. Вандалізм чи мистецтво?

person access_time13-05-2023, 23:41 visibility1 chat_bubble_outline0

Як сприймати Графіті?


Щож поміркуємо про графіті. Багато людей вважають графіті банальним вандалізмом, та також не мало людей вважають графіті справжнім видом мистецтва, рівноцінним малюванню на полотні чи, наприклад, створенню скульптур.

Особисто я схиляюся до другого твердження і вважаю, що графіті-це всетаки мистецтво. Ще недавно я сам досить активно займався малюванням графіті, але нажаль моя травма завадила мені продовжувати мою діяльність і вирішив: якщо мені не судилося малювати графіті, то я розкажу про нього і донесу всю суть цього мистецтва в народ. Цим я хочу заохотити більше народу для того, щоб це мистецтво процвітало. От поясніть мені люди чому ви вважаєте графіті вандалізмом? Тоді з таким самим успіхом вандалізмом можна було б назвати створення скульптур, бо і те й інше є втіленням почуттів, прагнень і емоцій творця.

На щастя все більше людей думають, що графіті це мистецтво, і ще краще ,що серед цих людей є чиновники, бо саме чиновники створюють стіни для малювання, що робить графіті легальним.

Що ж бажаю всім хто малює покращення своїх навиків, а тим хто все ще думає,що це вандалізм побачити кращу сторону цього мистецтва.

Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть і натисніть Ctrl+Enter

Схоже за змістом:

Свічки для торта та свічки цифри

personadmin access_time31-лип-2023

Свічки для торта - це чарівний і незамінний аксесуар для будь-якої святкової випічки. Вони додають

Спортивно-танцювальний колектив Lviv Angels

personadmin access_time23-чер-2023

Спортивно-танцювальний колектив Разом з клубом “Львівські янголи” продуктивно функціонує й

Коментарі (0)

Добавити коментар