Львів » Цікаво почитати » Користь дієти - правда і міфи.
Користь дієти - правда і міфи.

Користь дієти - правда і міфи.

person access_time18-05-2023, 23:49 visibility0 chat_bubble_outline0

Мільйони жінок у всьому світі знущаються над своїми організмами з допомогою різноманітних дієт. Кожну із них спонукають до цього різні фактори: бажання бути стрункішою, привернення уваги протилежної статті, спосіб збереження відносин з чоловіком, підвищення власної самооцінки, прагнення «вписуватись» в суспільно-прийняті параметри краси 90-60-90.

Всіх їх об’єднує одне – бажання бути красивою. Адже, краса – це страшна сила.

Що представляє собою дієта?

Сучасне суспільство розробило тисячі різних видів схуднення. Один із найпопулярніших це дієта. Звичайно, навіщо перевантажувати себе фізичними правами протягом місяців, якщо можна тиждень чи два помордувати себе голодом і стати стрункою. Так вважає більшість жінок, які опустилися до сидіння на дієті. Зовні все виглядає досить привабливо: ти їси протягом невеликого проміжку часу вказані у дієті продукти, а потім щаслива і струнка не хвилюєшся більше про недоліки свого тіла.

Але що ж відбувається насправді? Середньостатистична картина: після закінчення курсу дієти, жінка дійсно позбавляється кількох зайвих кілограм, але що ж вона робить далі - все що не можна було їсти під час дієти, вона з’їдає у величезному обсязі, навіть такому, що не з’їла б при звичайному раціоні. Отже, протягом невеликого проміжку часу, жінка не тільки повертається до попередньої ваги, але й є вірогідність, що перевищує її. 

Чому це відбувається? Організм під час дієти знаходиться у стані стресу, він не розуміє, що відбувається, і тому з усіх сил намагається повернути себе у звичний стан. У кожної людини є своя оптимальна маса тіла, якщо людина намагається змінити її, організм розцінює це як загрозу і робить все, щоб цього не допустити. Так, під час дієти людина дійсно втрачає вагу, але в даному випадку під словом «вага» мається на увазі - м'язова маса, вода, жир і навіть кальцій із кісток. В результаті виходить "нездорова худоба" з купою внутрішніх побічних ефектів і проблем, замість здорової стрункості і краси. До речі, краса від дієт страждає в першу чергу. Кола під очима, ламкі нігті, посічене волосся, суха в'яла шкіра - ось тільки невеликий список того, що ви отримаєте разом із «стрункою фігурою».

 А якщо взяти до уваги ще й поганий настрій і постійні нервові зриви, то вимальовується справжній портрет «красуні». Також, ніхто не звертає уваги і на те, що організми у всіх нас різні. І та дієта, яка одним дійсно допомагає позбавитись зайвих кіло, іншим, якщо просто не призводить до зворотного ефекту (тобто навпаки до збільшення маси тіла), то дуже шкодить організму. Так, один і той самий продукт може спричиняти протилежні зміни у організмі різних людей.

Висновки про дієту

Отже, в першу чергу слід думати про своє фізичне й психічне здоров'я, а не про те, чи гарна ваша нова дієта. Лише правильне та здорове харчування запорука вашої краси та здоров’я. А чи може дієта бути правильною? Г. Шелтон стверджував, що правильна дієта це та, якою можна дотримуватися все життя. А тепер подумаємо: на якій із відомих вам дієт ви змогли б протриматись до віку? Відповідь очевидна…

Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть і натисніть Ctrl+Enter

Схоже за змістом:

Свічки для торта та свічки цифри

personadmin access_time31-лип-2023

Свічки для торта - це чарівний і незамінний аксесуар для будь-якої святкової випічки. Вони додають

Спортивно-танцювальний колектив Lviv Angels

personadmin access_time23-чер-2023

Спортивно-танцювальний колектив Разом з клубом “Львівські янголи” продуктивно функціонує й

Коментарі (0)

Добавити коментар