Львів » Цікаво почитати » Національний університет «Львівська політехніка» 
Національний університет «Львівська політехніка» 

Національний університет «Львівська політехніка» 

person access_time19-05-2023, 00:02 visibility0 chat_bubble_outline0

Прочитавши статтю ви зможете отримати повну інформацію про один з найстаріших технічних навчальних закладів, про повний комплекс інститутів, які входять до складу «Львівської політехніки». Про додаткові заняття та можливості для студентів цього закладу.

Історія Львівської політехніки

Національний університет „Львівська політехніка”   є одним з найстаріших технічних вищих закладах Східної Європи та України. Свою історію цей навчальний заклад почав з 1844 року після відкриття Технічної академії у місті Львові. І з того часу, вже більше 160 років університет  готує висококваліфіковані кадри технічного профілю. Крім того, вищий навчальний заклад розроблює технічні ідеї та одним з самих великих наукових та освітніх центрів України. Львівська політехніка має четвертий рівень акредитації.

 - Сайт львіської політехніки

Вищу освіту студенти ВНЗ отримують за допомогою різних форм навчання: денній, заочній, дистанційній, а крім того за допомогою екстернату. В даний момент до складу комплексу входять наступні навчально-освітні інститути:

Навчально-освітні інститути Національного університету „Львівська політехніка”

 • інститут геодезії;
 • інститут архітектури;
 • інститут енергетики та систем керівництва;
 • інститут прикладної математики і фундаментальних наук;
 • інститут соціальних та гуманітарних наук;
 • інститут хімії та хімічних технологій;
 • інститут комп’ютерних технологій, метрології та автоматики;
 • інститут будівництва ті інженерії навколишнього середовища;
 • інститут інженерної механіки та транспорту;
 • інститут економіки та менеджменту;
 • інститут телекомунікацій, електронної техніки та радіоелектроніки;
 • інститут комп’ютерних наук та інформаційних технологій.
 • військовий інститут;
 • інститут післядипломної та дистанційної освіти.


Міжнародний інститут культури, освіти та зв’язку з діаспорою. При університеті такоє створені докторантура і аспірантура.

Інститут післядипломної освіти Львівської політехніки  проводить навчання за науковими та спеціалізованими професійними програмами для підготовки та навчання бакалаврів на протязі короткого часу для студентів які вже отримали кваліфікацію рівня „молодший спеціаліст”. А крім того, перепідготовку спеціалістів для отримання ними другої вищої освіти на вибір учня з тих, які ліцензовані  в даному університеті.

 Кафедра геодезії та астрономії, яка функціонує у національному університеті „Львівська політехніка” є найстарішою геодезичною кафедрою на Україні. Заснована вона влітку 1871 року за наказом міністерства освіти Австро-Угорщини. Першим керівником кафедри був доцент Чеського училища – Зброжек. Після цього він отримав звання професора. Саме за ініціативою Зброжека було передбачено будівництво астрономічної обсерваторії. Зараз на тому місці встановлена GPS-станція, яка отримала назву, пункт SULP. Кафедра геодезії є членом Української астрономічної асоціації.

На сьогоднішній день освіту у Львівській політехніці отримують  більше тридцяти тисяч студентів, екстернатів та курсантів за 56 напрямками з можливістю обрати одну з 106 спеціальностей даному університеті був зібраний найкращий викладацький склад з двох тисяч чоловік, серед яких 200 докторів наук, і тисяча доцентів та кандидатів наук. До наукового процесу навчального закладу задіяні більше 300 наукових та дослідницьких центрів України та різноманітні наукові інститути.


Для студентів проводять різноманітні заходи та насичують їх життя цікавими подіями. Створюються клуби за різними напрямками, студентське самоврядування. Працівники навчального закладу та студенти приймають активну участь у різноманітних дебатах та конференціях. Проводяться круглі столи за спеціалізованими напрямками, брейн-ринги та олімпіади.

 Львівська політехніка на міжнародних виставках

Ще одним напрямком діяльності національного університету„Львівська політехніка” є постійним та незмінним учасником міжнародних та національних виставок. За результатами десятої виставки учбових закладів даний університет був нагороджений медаллю у номінації „Інтеграція освіти і науки у вищому навчальному закладі”, а також був відмічений як „Лідер сучасної освіти”.

Університет має наступні умови вступу незалежно від джерел фінансування та форми навчання: воно проводиться на конкурсній основі згідно з результатами зовнішнього оцінювання, яке підтверджується сертифікатами виданими Українським центром оцінювання якості освіти і творчих конкурсів для підготовки інституту архітектури.

Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть і натисніть Ctrl+Enter

Схоже за змістом:

Історичні вулиці Львова.

personadmin access_time25-травень-2023

Кожне місто, що налічує не одну сотню років, по своєму унікальне, неповторне та цікаве своєю

Світ Кави з міста Львів

personadmin access_time25-травень-2023

є веб-сайтом кав'ярні "Світ Кави" з міста Львів, Україна. На головній сторінці сайту

Коментарі (0)

Добавити коментар

[/page-count]