Львів » Товари і послуги » Ландшафтний дизайн у Львові - BellWeder
Ландшафтний дизайн у Львові -  BellWeder

Ландшафтний дизайн у Львові - BellWeder

person access_time6-05-2023, 01:11 visibility1 chat_bubble_outline0

Ландшафтний дизайн у Львові Проектування: Проект ландшафтного дизайну, Підбір рослин, Проект системи поливу, Візуалізація майбутнього саду Розрахунок вартості робіт та матеріалів. Озеленення: Підготовка ділянки, знищення бурянів, альпійські гірки, декоративні водойми. Догляд: обрізка кущів, декоративна стрижка, пересадка і захист рослин. 

Компанія розробляє ландшафтний дизайн у Львові та в приміській зоні. Ми грамотно і правильно розрахуємо витрати й виконаємо всі етапи проекту. Після ретельної оцінки стану земельної ділянки приступають до планування його візуального ландшафтного дизайну. Якщо у вашої території ідеальне розташування, немає ніяких проблем з ґрунтом, але дуже мало місця - це не проблема. Наші ландшафтні дизайнери в роботі застосовують візуальну корекцію простору, яка зробить ваш двір більш просторим і затишним.

Контакти:

Микола Синютка
керівник ландшафтної студії

+38 (093) 470 37 99 

bellweder.info@gmail.com

м.Львів вул Липинського 36, офіс 4

Наші дизайнери доб`ються гармонійного поєднання ландшафтного дизайну подвір`я з навколишніми архітектурними спорудами й природними умовами. Наші проектанти здобули фах ландшафтного дизайнера, тому мають бездоганний художній смак і володіють знаннями в області дендрології, інженерії та дизайну. Завдяки цьому вони створять і сформують на вашій території штучні водойми, фонтани, встановлять скульптури та світильники.  Оформити заявку на наші послуги можна на сайті компанії або зателефонувавши телефоном.

Теги: проект ландшафтного дизайна, догляд за садом, стрижка газона, системи поливу, рулонний газон львів, ландшафтний дизайн двору 

Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть і натисніть Ctrl+Enter

Схоже за змістом:

Історичні вулиці Львова.

personadmin access_time25-травень-2023

Кожне місто, що налічує не одну сотню років, по своєму унікальне, неповторне та цікаве своєю

Світ Кави з міста Львів

personadmin access_time25-травень-2023

є веб-сайтом кав'ярні "Світ Кави" з міста Львів, Україна. На головній сторінці сайту

Коментарі (0)

Добавити коментар

[/page-count]