Львів » Ресторани Львова » Ресторан Криївка
Ресторан Криївка

Ресторан Криївка

person access_time17-05-2023, 10:38 visibility1 chat_bubble_outline0

Ресторан Криївка у Львові - це унікальний заклад, який відтворює атмосферу підпілля часів Другої світової війни та має особливу історичну цінність.

Криївка розташована в підземеллях міста і доступна через вузький та таємничий вхід, що додає сюрпризу та інтриги відвідувачам.

Ресторан славиться своєю традиційною українською кухнею, де можна спробувати смачні страви, виготовлені за давніми рецептами з натуральних і якісних інгредієнтів.


Внутрішнє оформлення Криївки передає атмосферу розкопок з гарнітурами, фотографіями, артефактами та пам'ятками, що доповнюють унікальний характер цього місця.


У Криївці ви зможете насолодитися живою музикою, яка грає автентичні мелодії і додає неповторності вашому візиту.
Ресторан Криївка став популярним туристичним місцем, де ви можете не тільки насолодитися смачною їжею, але і зануритися в унікальну атмосферу минулого та відчути дух пригоди і романтики.

Історія Ресторану:

На початку весни 2007 року десь на площі ринок у Львові троє молодих підприємців, а в душі повстанців, були у стані непереборного бажання створити власну компанію, що насамперед базуватиметься на принципах і цінностях, які вони поділяють. Один із них виступив у ролі інтегратора, оскільки зумів об'єднати різних людей – ним був Андрій Худо.

 Ідею та бажання прийняли, затвердили й виправдали шалено швидко, що повною мірою свідчить про відсутність страхів та інтуїтивні вчинки, спровоковані довірою. Справи йшли правильними та швидкими темпами.

Вечори надихали бізнес-планами, а свідомі дні розставляли некоректні цифри по місцях. Розроблялися логотипи, збиралася команда, створювалася компанія. Першим був літній ресторан «Біля Діани». Відразу після його запуску почалася робота над «Криївкою», яку відкрили у вересні 2007 року. «Криївка» дала базу розвитку нашого холдингу, тому що це була правильна ідея у правильний час. До речі, першим банком, з яким ми почали співпрацю, був банк «Львів».

Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть і натисніть Ctrl+Enter

Схоже за змістом:

Свічки для торта та свічки цифри

personadmin access_time31-лип-2023

Свічки для торта - це чарівний і незамінний аксесуар для будь-якої святкової випічки. Вони додають

Спортивно-танцювальний колектив Lviv Angels

personadmin access_time23-чер-2023

Спортивно-танцювальний колектив Разом з клубом “Львівські янголи” продуктивно функціонує й

Коментарі (0)

Добавити коментар