Львів » Українські сайти » Магазин кави
Магазин кави

Магазин кави

person access_time29-04-2024, 17:32 visibility6 chat_bubble_outline0

Наша мета — створити найсучасніший інтернет-сервіс по доставлення свіжообсмаженої кави та супутніх товарів.

Наш магазин кави щодня надихає багатьох людей до досягнення нових результатів, які змінюють їх життя на краще. Такі зміни, навіть якщо вони дуже маленькі, в сукупності мають великий потенціал. Усвідомлення цього додає нам сил працювати продуктивніше, адже завдання змінити світ на краще — це те, що нас об'єднує.

У кінцевому підсумку, для досягнення всього цього, ми прагнемо до досконалості всіх процесів нашої діяльності. Для цього ми інвестуємо в технології, людей і продукти. Бо любимо каву.

Доставка замовлень здійснюється службами - Meest ПОШТА, Нова пошта та Укрпошта. Перелік відділень, що працюють, оновлюється щодня. На даний час доставка здійснюється по всій території, де це можливо та безпечно. Перевіряйте товар при отриманні в присутності працівника служби доставки.

Senso Coffee виключно закуповує, обсмажує та продає каву класу Specialty Grade Coffee. Specialty кава, як визначено SCAA (Specialty Coffee Association of America).

Кава яка має мітку Single Origin, може бути відстежена до однієї ферми, фермера, виробника, врожаю або регіону в одній країні. Вона зазвичай має виразний смак, який базується на кліматі регіону, де кава вирощується.

Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть і натисніть Ctrl+Enter

Схоже за змістом:

Курси Англійської мови

personadmin access_time14-травень-2024

Потрібні репетитори для навчання англійської мови! Наші курси англійської мови спеціально

Магазин кави

personadmin access_time29-кві-2024

Наша мета — створити найсучасніший інтернет-сервіс по доставлення свіжообсмаженої кави та супутніх

Коментарі (0)

Добавити коментар