Львів » Відпочинок / Туризм » Львів музеї і галереї » Львівський музей пивоваріння
Львівський музей пивоваріння

Львівський музей пивоваріння

person access_time6-05-2023, 21:36 visibility3 chat_bubble_outline0

Вперше Музей пивоваріння відчинив свої двері для відвідувачів 14 жовтня 2005 року у день святкування 290-ї річниці найстарішої броварні в Україні — Львівської пивоварні.До його складу входять 5 виставкових залів та один дегустаційний, де відвідувачі можуть скуштувати кілька сортів легендарного «Львівського». В експозиції представлені макети й справжні знаряддя праці броварів минулого й сьогодення, давні пивні пляшки, старовинні пивні кухлі з різних країн Європи, бочки для перевезення пива, рецептурні книги кінця XIX ст., зразки реклами тощо. Експонати музею розташовуються відповідно до часу свого виникнення – від періоду шумерської та єгипетської культур до часів Другої світової війни.

Колекція для музею збиралася з різних джерел протягом року. Більша частина експонатів була передана Історичним та Етнографічно-художнім музеями. Дещо потрапило із археологічних розкопок на території Львівської броварні, щось було придбано в антикварних магазинах та на «блошиних ринках». Також проводилася акція по збору старовинних речей із домашніх архівів львів’ян. Загалом було зібрано близько 400 раритетів, серед яких є як копії, так і оригінали історичних артефактів. Музей пивоваріння займає близько 500 квадратних метрів напівпідвальних площ Львівської пивоварні.

Сьогодні Книга відгуків містить записи 35 мовами світу. Наразі музей пивоваріння проходить реставрацію та планується, що уже в другій половині 2015 року двері відвідувачам відкриють другий поверх, який буде наповнений новими історичними експонатами, а також третій – призначений для проведення спеціальних виставок.

Потрапити до Музею Пива у Львові дуже просто:

- Пройти 10 хвилин пішки від зупинки «Добробут» до церкви Св. Анни

Церква Св. Анни стоїть на роздоріжжі вулиць Городоцької та Шевченка. Перший поворот праворуч від церкви – вулиця Клепарівська, де й розташований наш Музей. Ласкаво просимо! 

-------------

Львівська область, вул. Клепарівська, 18, Львів

49.847717 | 24.015561

Щодня 10:00-19:00

 (032) 294-80-65 

Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть і натисніть Ctrl+Enter

Схоже за змістом:

Свічки для торта та свічки цифри

personadmin access_time31-лип-2023

Свічки для торта - це чарівний і незамінний аксесуар для будь-якої святкової випічки. Вони додають

Спортивно-танцювальний колектив Lviv Angels

personadmin access_time23-чер-2023

Спортивно-танцювальний колектив Разом з клубом “Львівські янголи” продуктивно функціонує й

Коментарі (0)

Добавити коментар