Львів » Цікаво почитати » Екологічна технологія утеплення Айсинін (Icynene)
Екологічна технологія утеплення Айсинін (Icynene)

Екологічна технологія утеплення Айсинін (Icynene)

person access_time4-05-2023, 22:06 visibility6 chat_bubble_outline0

Щодня в пошукових системах інтернету здійснюються тисячі запитів щодо екологічності різних будівельних матеріалів. Причиною тому є зростання випадків алергії, астми, онко- та інших захворювань, викликаних хімічно небезпечними речовинами. За словами екологів, повітря в наших оселях в рази брудніше, ніж на міських вулицях. Головна причина - це використання матеріалів, які не відповідають екологічним нормам.

Такі шкідливі речовини як вуглекислий та хлоромісткі гази, формальдегіди, феноли, цианіди, фосген, синильна кислота є невід'ємними складовими утеплювальних матеріалів, які використовуються в країнах, що розвиваються, де вирішальним фактором все ще залишається ціна. Ці хімічні сполуки спричиняють негативний незворотний вплив на здоров'я людини.

Досвідчені будівельники знають, що більшість традиційних утеплювачів дають притулок мікроорганізмам, й через 5-7 років експлуатації в них можна знайти колосальні колонії грибку різного виду, які віділяють в оточуючу атмосферу не тільки продукти життєдіяльності, а й спори, що стають причиною алергії та астми.

Особливої уваги слід приділяти уникненню використання продуктів, які містять фосген та формальдегід. Останній, являє собою хімічну сполуку, що негативно впливає на нервову систему, органи дихання, зору та шкіряний покрив. Формальдегід занесений до списку канцерогенних речовин. А фосген раніше використовували в якості хімічної зброї. Незважаючи на це, феноли, формальдегіди та фосген продовжують використовувати при виробництві утеплювачів старого зразку.


Окрім цього, такі матеріали потребують додаткових кріпильних засобів та сумішей для герметизації швів і стиків, а також для скріплення волокон між собою. Для цього застосовують спеціальні клеї, які з часом починають випаровуватися, випускаючи в повітря приміщення новий список отруйних речовин.

Здорове житло з системою Айсінін

На жаль, екологічне будівництво в Україні все ще поступається економічному. Проте в промислово розвинених державах саме екологічна сторона знаходиться в пріоритеті. Так, канадські досягнення у сфері теплоізоляції приміщень поєдналися в системі утеплення Айсінін, "зеленому" матеріалі сучасного будівництва, застосування якого рекомендується в школах та садках, лікарнях та санаторіях для схильних до алергії людей.
По-перше, Айсінін не містить формальдегідів, сполук хлору, фтору та водню, не виділяє жодних шкідливих речовин в навколишнє середовище. В основі матеріалу лежить запатентована технологія компанії Icynene Inc., яка базується на використанні природної смоли.

По-друге, "дихаюча" структура системи Айсінін дає можливість контролювати рух вологого повітря в приміщенні, запобігає утворенню конденсату та плісняви, попереджає попадання пилу та газів ззовні. Фільтруючи поток повітря, Айсінін зменшує можливість появи алергічних збудників в оселі, сприяє формуванню чистого мікроклімату в усьому будинку.
По-третє, система Айсінін не потребує додаткової паро- та гідроізоляції, кріпильних матеріалів та клеючих сумішей. Безшовна технологія нанесення матеріалу створена для повного уникнення шкідливих речовин, які мають в своєму скдалі клейкі засоби різного призначення. При роботі з матеріалом чи при його деформації, Айсінін не руйнується, не осипається міріадами мікроскопічних осколків, що здатні утворювати хмарки небезпечного пилу, проникати в шкіру і легені.

Система утеплення Айсінін - це перший утеплювач, який отримав сертифікат "Програми атестації продукції "Envirodesic" як матеріал, який забезпечує ідеальну основу для створення здорового середовища в закритих будівлях. Айсінін має численні сертифікати якості, відповідає найжорсткіших нормам екологічного будівництва світового масштабу.


 Матеріал пройшов сертифікацію в Україні та має сертифікат відповідності ДБН та санітарне заключення СЕС, переглянути які Ви можете в нашій бібліотеці.

Утеплення системою Айсінін обирають наші споживачі, які дбають про здорове житло, вільне від випарів та емісії шкідливих речовин, що можуть викликати захворювання та алергічні реакції.

Обирайне екологічно чисті будівельні матеріали.

Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть і натисніть Ctrl+Enter

Схоже за змістом:

Свічки для торта та свічки цифри

personadmin access_time31-лип-2023

Свічки для торта - це чарівний і незамінний аксесуар для будь-якої святкової випічки. Вони додають

Спортивно-танцювальний колектив Lviv Angels

personadmin access_time23-чер-2023

Спортивно-танцювальний колектив Разом з клубом “Львівські янголи” продуктивно функціонує й

Коментарі (0)

Добавити коментар