Львів » Цікаво почитати » Таємні значення долара США
Таємні значення долара США

Таємні значення долара США

person access_time5-05-2023, 21:30 visibility1 chat_bubble_outline0

Долар - це не тільки світова валюта, але і символ сучасної глобалізації. Бізнес і фінанси у Львові дуже добре знають як виглядає ця чужоземна валюта.Долар оздоблений символами езотеричних навчань.

Невідомі значення долара
 
 На купюрі неодноразово повторюється число 13, що у кабалістичній символіці означає букву М. У лівому куті купюри,над написом «Thegreatseal» («Велика печатка») - розташована масонська піраміда з 13 рівнів присвяти.

Сама піраміда символізує ієрархічну єдність світової влади, що визначає верх піраміди - світний масонський трикутник з оком «великого архітектора всесвіту» або, інакше кажучи, - оком Сиріуса. Усічена піраміда - символ строгої ієрархії (а не демократії) світового порядку, установленого «вільними мулярами». Вона виражає мету і мрію про те, що масонству визначена роль світової еліти, що править, «обраного народу», якому Бог обіцяв віддати всю могутність і всі цінності інших народів. 
Гасло «Annuit coeptis novus ordo seclorum; MDCCLXXVI» означає «Новий порядок навіки; 1776» у всесвітній імперії під владою долара. На правій стороні купюри американський орел тримає щит з 13-тьма смугами, у правій лапі символ світу - гілка акації з 13-тьма листками і 13-тьма квітками, а в лівій- символ війни - пучок з 13-тьма стрілами. У дзьобі орла - стрічка із традиційним масонським гаслом з 13-тьма буквами: «E pluribus unum» («З багатьох - єдність»). Над орлом ширяє кабалістична зірка Давида з 13-тьма пентаграмами - п'ятикутних зірок. 
Небагато про кабалістичний знакМ. Масониносять ритуальні фартухи, стилізовані під цю букву. До речі, електронна пошта Google прикрашена масонським логотипом М. В рунічних написах знаком М позначається руна Ehwaz. Це 7-й аркан системи Таро. Він відповідає єгипетському богові Сету, що вбив свого брата Осиріса. Це древнє єгипетське іносказання означає вбивство земним духовного, що є ознакою сатанізму. Тому і існуючий у таємному співтоваристві масонський «орден Сету» вважається сатанинським. 

Сучасний долар

Сучасний вигляд долар одержав в 1928 р. Дизайн доларової купюри розробив художник-емігрант Сергій Макроновский. Багато хто (у тому числі) пише, що під псевдонімом Сергія Макроновського схований Микола Реріх. Однак,документального підтвердження цього факту з достовірних джерел не знайдено. Але слухи не бувають необґрунтованими. Спробуйте проаналізувати самі. Н.Реріх - видатна, загадкова і неоднозначна особистість, у молодості пов'язана з інтересами різних розвідок. Якщо уважно почитати його і Олену Реріх (дружину), то побачиш великі міркування про вчителювання, про кодекс відданості учнів, натяки про якесь сакральне навчання живої етики «Агни йога», але... самого навчання немає. Розчаровано закриваєте книгу з питанням: «А де ж саме навчання, про яке отут стільки агітується?»

Але ж саме так пишуться (по суті рекламні) тексти, призначені для створення сект, орденів і лож. Стаття Н.Реріха «Епідемії» (Пекін, 12.02.1935) свідчить про його інтерес до психотроніки, а Е.Реріх відкрито закликала освоїти психічну зброю. 

Купюри були введені в обіг  при президенті Франкліні Рузвельті вкінці 30-х років XX століття з ініціативи віце-президента Генрі Уоллеса. Розмови про масонську символіку на доларах почалися відразу ж. І небезпідставно, адже не секрет, що засновниками Сполучених Штатів були масони. Масонська символіка присутня на всіх державних будинках США. 

Долар визнаний світовою валютою і володарем світу . Причина не тільки в економіці. Долар давно не забезпечується ні золотом, ні промисловою міццю США і уже став мильною бульбашкою. По суті, американці спокійно скуповують всі цінності світу за порожні папірці, які самі ж друкують (20 родин «обраного народу»). Це не мара, а всесвітня масонська змова (або змова). Проте, долар продовжує (поки!) залишатися жаданим для будь-якого жителя планети. Чому? 

Кращого способу поширити масонські специфічні знаки в руки кожному, чим за допомогою грошей, не придумаєш. «І побачив я іншого звіра гроші, що виходять із землі; він мав два роги багатство і владу,і говорив як дракон...»


Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть і натисніть Ctrl+Enter

Схоже за змістом:

Свічки для торта та свічки цифри

personadmin access_time31-лип-2023

Свічки для торта - це чарівний і незамінний аксесуар для будь-якої святкової випічки. Вони додають

Спортивно-танцювальний колектив Lviv Angels

personadmin access_time23-чер-2023

Спортивно-танцювальний колектив Разом з клубом “Львівські янголи” продуктивно функціонує й

Коментарі (0)

Добавити коментар