ІНСТИТУТ НАРОДОЗНАВСТВА місто Львів
Наукове товариство ім. Шевченка, за ініціативою Етнографічної комісії, у 1895р., прийняло рішення про створення “національного музею, де були б зібрані пам’ятки нашої минувшини та представлена точна наука розвою та зросту нашого народу”.
Збірка етнографічних пам’яток дивовижно швидко зростала шляхом численних поступлень цілих колекцій від української інтелігенції з усіх масивів України.
У складі Інституту діють шість наукових підрозділів-відділів: історичної етнології та етнології сучасності (кер. С.П.Павлюк), мистецтвознавства (кер. В.А.Овсійчук), народного мистецтва (кер. Л.М.Герус), фольклористики (кер. В.В.Сокіл). З особливим статусом в структурі Інституту функціонує Музей етнографії та художнього промислу, один з найбільших музеїв в Україні за кількістю та значимістю фондових збірок – біля 100 тисяч експонатів, внесений 2004 р. до Державного реєстру об’єктів Національного надбання України (кер. Р.П.Чмелик). В Інституті є допоміжні підрозділи: науково-технічний центр та наукова бібліотека, книжковий фонд якої складає близько 90 тис. одиниць збереження.
Директор - Павлюк Степан Петрович, доктор історичних наук, академік НАН України, професор
Телефон (032) 297-01-57, (0322) 72-70-20
Факс (032) 297-01-55
Електронна пошта ina@mail.lviv.ua
Схоже за змістом:
Онлайн-ліцей VEGA
Онлайн-ліцей VEGA – ідеальне місце для навчання учнів 1-11 класів. Ми працюємо за стандартами МОН
Бюро перекладів для Львова
Шановні львівські бізнесмени, звертайтеся до нас на nbp.com.ua для перекладу ваших офіційних