Львів » Цікаво почитати » Вампір - це реальність ?
Вампір - це реальність ?

Вампір - це реальність ?

person access_time12-05-2023, 01:07 visibility0 chat_bubble_outline0

Останнім часом ми часто можемо чути і бачити на екранах телебачення або в кінотеатрах кровожерних вампірів, які приводять у жах, залишаючи після себе калюжі крові, даруючи нам нічні кошмари. Та, якщо ви не дитина, то розумієте, що це лише вигадки винахідливих режисерів. Але складніше, коли мова заходить про «енергетичного вампіра», який немає таких явних кликів і до того ж не ховається від сонячного світла та ще й спить, як усі – у м’якенькому ліжку і часто-густо - вночі.

Енергетичні вампіри

Так, його розпізнати набагато важче, ніж того – кровожерного. Ні чорного плаща тобі, а замість гострих довгих кликів – частенько, можливо й гостренькі, та такі-собі нормальні людські зубки. І вже точно – вони якщо й іноді кусаються, то крові не п’ють! Та й на вигляд ці «вампіри» - в основному дружелюбні і милі, принаймні на перший погляд.

Є багато різних поглядів і думок на питання про те, чи існують «енергетичні вампіри». Одні це підтверджують, а інші – спростовують, наводячи безсумнівно значимі докази і приклади.

Вампіри існують. Хочемо ми цього чи ні, віримо у це чи ні, наш організм складається з енергії, яку ми не бачимо і до якої не можемо торкнутися. І під час будь-якого контакту з іншими людьми, навіть якщо ми стоїмо у громадському транспорті чи спацеруємо по магазину, ми безперервно обмінюємося енергією з оточуючими нас людьми і предметами. Виявляється, що ми «викачуємо» енергію навіть з телевізора! Тобто, під час перегляду тієї чи іншої телепередачі або фільму на нас з телеекрану разом з інформацією надходять потоки позитивної або негативної енергії, в залежності від того що ми дивимося бойовик чи кліп улюбленого співака. Та, мабуть, найбільшим джерелом енергії є, все ж таки людина.

Так, наприклад, у кожному колективі, будь то учнівський, студентський, чи колектив працівників на заводі, фірмі чи організації є люди, які нам або просто не подобаються, або під час спілкування з ними ми відчуваємо себе пригніченими, спустошеними, слабкими. Одним словом –  під час такої розмови,ми самі іноді відчуваємо, що втрачаємо енергію. «Вирвавшись» від цієї людини нам значно легшає та все ж потрібен деякий час, щоб привести свій енергетичний стан (настрій та самопочуття) у норму. Це звичайно ж знак – людина, з якою ми щойно спілкувалися – наш особистий енергетичний вампір читайте більше про славянських вампірів.

Чому наш особистий? Тому, що для іншої людини – наприклад вашого начальника – ця людина може бути вже не вампіром, а донором.

Вампіри – зазвичай люди, найчастіше – холерики, які живляться енергією тих, хто не може їм опиратися, тобто слабші за характером. Та якщо з’являється людина «сильніша» - то вони самі стають «донорами».

Учені доводять, що люди-«вампіри» найчастіше скандальні, дуже емоційні люди (старі бабці, свекрухи тощо), які через свою надмірну нервозність швидко витрачають енергію і щоб поповнити її їм необхідна жива «жертва», якою у більшості випадків стають нові колеги по роботі, молоді невістки та й взагалі ті, хто не може відмовити у спілкуванні навіть не дуже приємним їм особам. Часто люди самі того не відаючи стають «вампірами» для оточуючих, а іноді «донор» сам створює для себе «вампіра». Чи це можливо?

Ще й як! Багато випадків, коли енергетичний вампір знаходиться у нашій сім’ї, а ми цього не помічаємо. Наприклад дружина «по-вуха» закохана у свого чоловіка, постійно його хвалить, що він найкращий, геній, допомагає йому вирішувати усі проблеми, забирає на себе усі домашні клопоти, фактично жертвує собою заради коханого, щоб він не відволікався від своєї роботи і піднімався кар’єрними сходами. Не знаючи цього, вона створює для себе власного «домашнього вампіра», адже з часом чоловік звикає до такої опіки і постійно вимагає, щоб його хвалили, допомагали тощо, викачуючи цим енергію із дружини (буває й гірше – доходить і до регулярного насильства).

Кожен із нас обов’язково зустрічав людину, яка постійно нібито готова на самопожертву, усіх жаліє, «лізе в душу» зі своїми порадами і переживаннями за нас, які потім зазвичай чомусь «вилазять нам боком». Коли ми засмучені, коли нам душевно погано, у нашому енергетичному полі теж відбуваються зміни – з’являються так звані «енергетичні дірки». «Вампір» це відчуває і тому так прагне вас «утішити», щоб потягнути і собі трішки нашої енергії.

Є й такі, які люблять звалювати на нас свої проблеми, не запитуючи нас про це, розповідають про свого паскудного чоловіка чи негідну дружину та невдячних дітей. Після такої, в основному, довготривалої розмови ваш співрозмовник просто розцвітає на очах, а у вас на душі таке твориться…, таке враження, що вас зсередини розриває на шматки. Та друзі часто теж лізуть у душу, щоб вас утішити і розповідають про свої проблеми.

 А може вони теж вампіри? Перевірте самі. Після щирих розмов зі справжнім другом стає набагато легше, а з вампіром - ще гірше.

Та якщо ми постійно обмінюємося енергією, це ще не знак того, щоб боятися людей, це потреба нашого біополя. Адже ми вбираємо також і позитивну енергію.

 Захист від енергетичних вампірів


Потрібно уміти захищати своє біополе. Наприклад, уникайте розмов з людьми, поруч з якими вам не комфортно, а якщо це неможливо, навчіться їх просто не слухати, хіба по інтонації вловлюйте де потрібно кивнути «Так!», а де «Ні»,схрестіть руки та ноги і цим самим ви миттю закриєте доступ «вампіра» до себе.

 Деякі психологи стверджують, що люди самі придумали собі  такий міф про «енергетичного вампіра» і звинувачують цього неіснуючого бідолаху в усіх своїх неприємностях. Справа у тому, що, найчастіше люди кидають ярлик вампірів на своїх начальників. Насправді ж підлеглі відчувають втому, головний біль, слабкість не від того, що начальник витягнув енергію, а тому, що їх шеф психологічно сильніший за них. Адже підлеглий не завжди може вплинути на ситуацію, і навіть, якщо з чимось не згоден мусить виконувати завдання.

 А, як відомо, коли ми нервуємося, особливо через власну безпорадність та безвихідь, ми себе зразу ж погано почуваємо. Це ж стосується і невісток зі свекрухами. Адже невістка доти плаче від знущань своєї «новоспеченої мами», доки не поставить ту «на місце», або не поговорить з нею і вони не стануть друзями.

Так само і людина, яка постійно виливає на вас свої проблеми. Вона вас нервує і опустошує вашу душу тому, що вам це зовсім не цікаво, а тому природно ви хочете піти і зайнятися більш цікавими і корисними справами. Це як нудна передача, яку можна перемкнути. І тільки ви навчитеся «перемикатися», вас більше не буде це обходити.

 А як же бути з людьми, які нам просто з першого погляду не сподобалися, які нервують єдиною своєю присутністю, а інколи й кидаються на нас, виливаючи свою агресію? Хіба вони не вампіри? Справа у тому, що часто нелюбов до тієї чи іншої людини можна пояснити.Можливо, вам потрібно пригадати чи не було в минулому у вас знайомих, які вас колись скривдили, а тепер ви  підсвідомо можете помічати якісь схожі риси, голос чи поведінку, уже нового, неприємного вам знайомого. І тепер, навіть якщо ви цього самі не розумієте, то ваша підсвідомість вбачаючи схожі негативні ознаки,сигналізує вам: «небезпека», а ви відповідно й реагуєте. Та варто вам лише розпізнати причину вашого негативу і спробувати по-іншому ставитися до цієї людини,як несподівано вона може стати дуже цікавими  співрозмовником, а то й – другом.

Отже люди, які вас недолюблюють та постійно кидаються з лайою чи стараються вас чимось скривдити – теж не вампіри.

Спробуйте проаналізувати свою поведінку, як це зробив один учений-психолог, який проаналізувавши поведінку людей, виявив, що людина «зривається» на інших тоді , коли їй погано. Тобто, якщо у вас якісь неприємності, щось не виходить чи просто вам бракує людського тепла, любові чи уваги, ви починаєте ображати інших, ніби захищаєтеся чи мститеся усім за те, що особисто вам погано. У такі хвилини ми найчастіше ображаємо близьких нам людей, або тих, хто  оточує нас на роботі. Так роблять усі люди. Тож замисліться, може ту людину, яка постійно на вас дивиться «вовком» теж мучить душевний біль? І виявляючи негативне ставлення до неї ви тим самим його збільшуєте? Спробуйте змінити своє ставлення до неї, зрозуміти її і повірте, вона перестане вас діставати, і подобрішає.

 Як бачимо є різні думки на питання «енергетичного вампіризму», і, як на мене, обидві абсолютно мають право на існування. Якій із них вірити вибирайте самі. Та те, що ми створені із енергії – це безсумнівно і у будь-якому випадку ми повинні збагачувати свій організм і біополе позитивною енергією та позитивним настроєм. А це, не так складно. Частіше приймайте ванну, вода є джерелом позитивної енергії, бувайте на природі, слухайте улюблену музику, відпочивайте, носіть одяг, який вам подобається, адже він також є носієм позитивної енергії, пограйтеся із улюбленою домашньою тваринкою, спілкуйтеся з приємними вам людьми, друзями, робіть те, що вам подобається.

 Не відмовляйте собі у цьому. Але пам’ятайте, ми постійно потребуємо до себе любові і уваги, тож для того, щоб її отримати від інших ми повинні також віддавати її самі. Змініть своє ставлення до життя і побачите, що воно – прекрасне!

Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть і натисніть Ctrl+Enter

Схоже за змістом:

Свічки для торта та свічки цифри

personadmin access_time31-лип-2023

Свічки для торта - це чарівний і незамінний аксесуар для будь-якої святкової випічки. Вони додають

Спортивно-танцювальний колектив Lviv Angels

personadmin access_time23-чер-2023

Спортивно-танцювальний колектив Разом з клубом “Львівські янголи” продуктивно функціонує й

Коментарі (0)

Добавити коментар