Львів » Цікаво почитати » Львів – транспортна столиця
Львів – транспортна столиця

Львів – транспортна столиця

person access_time13-05-2023, 23:50 visibility1 chat_bubble_outline0

Транспорт - чи не найголовніша частина у нашому всесвіті. Але величезне скупчення народу, пробки, сутички не завжди приводять до хороших обставин. Говорячи про транспорт у Львові, слід сказати, що Львівський транспорт  має тут свою історію.

Аеропорт Львова

На даний момент у місті є Міжнародний аеропорт "Львів" імені Данила Галицького, який приймає досить вагомі літаки. Зараз там ведеться реконструкція та ремонт смуг та доріг. Але, звичайно аеропорт, це не основний транспорт як у країні, так і у місті. Наприклад, Львівська залізниця та залізодорожня магістраль вважається найстарішою на Україні. Перший поїзд прийшов до Львову аж у вісімнадцятому столітті. Зараз сучасний Львів займає чи не найперше місце в Україні по колійним дорогам.

Перший Львівський трамвай

І ще є такий цікавий факт, що перший в Україні трамвай був також запроваджений тут, у Львові. Це було у 1880 році, але, звичайно, так як він не був «великим та вагомим» транспортним засобом, то було всього дві трамвайні лінії, які у рік перевозили близько двох мільйонів пасажирів. Але цікаво знати, що цей трамвай був кінним (тобто ставили коней, пристосовували та везли до певного пункту). Як не дивно, вже потім у 1897 році запровадили перший електричний трамвай, який вже за логікою перевозив у три та й чотири рази більше пасажирів до готелів Львова.

В післявоєнний період місто почало значно зростати, і сприяв цьому розвиток так званих "тролейбусів". Хоча вони є тут і зараз, та гадки не кожен має, що саме Львів був першим в Україні містом, яке заснувало значні види транспорту задля перевезення людей.

Автовокзали та автостанції Львова

Є у Львові також і автовокзал та автостанція. Одні з найбільших львівських  автовокзалів,це автовокзал ”ЛЬВІВ” та автовокзал “Північний”.Є такоє безліч інших автовокзалів та автостанцій, що працюють навіть в нічний Львів.

Розвиток автобусів зовсім не відповідав розвитку такого транспорту, як тролейбуси чи трамваї. Але зокрема не набував ніколи пригніченого статусу, бо на автобусах, маршрутних засобах їздять і досі. Виявляється, у Львові під час того, як Україна була у складі СРСР планувалося створити так зване "легке метро", але вже потім зрозуміли, що завдяки певним зсувам у ґрунті це стало неможливим.

Метро планують створити і зараз.


 

 

 

 

Як зазнчають і бачать жителі Львова, транспорт в місті є досить різноманітним. Це видно і по самій його історії. Не начебто вона якась незвичайна. Бо неможливо не звернути увагу на те, що майже весь початковий розвиток транспорту розпочинався саме у Львові, і тільки подумайте, скільки потрібно було вагань для того, щоб створити ось таку цікаву та дуже вигідну у наш час транспортну систему? Можливо дехто і втратив на це все своє життя.

Повертаючись знову до літаків, можна підкреслити, що аеропорт (та ще й міжнародний) має не кожне велике місто. Тому з цього виходить висновок, що Львів  можна вважати промисловим містом. В наш час, на жаль, міста в країні в основному регресують, але величезний транспортний та промисловий прогреси цьому не підлягають. А все завдяки головам стародавніх часів. От історія, от правда, транспорт - це наше майбутнє. Бо людина пішки не завжди зможе пройти стільки, скільки вона зможе подолати, заплативши кошти, чи не так? Погодьтеся, без Львову ніхто б, можливо, не зміг би придумати щось подібне як трамвай. Так воно і є. Тому зараз ми відмічаємо, що Львів - це також і столиця транспорту.

Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть і натисніть Ctrl+Enter

Схоже за змістом:

Свічки для торта та свічки цифри

personadmin access_time31-лип-2023

Свічки для торта - це чарівний і незамінний аксесуар для будь-якої святкової випічки. Вони додають

Спортивно-танцювальний колектив Lviv Angels

personadmin access_time23-чер-2023

Спортивно-танцювальний колектив Разом з клубом “Львівські янголи” продуктивно функціонує й

Коментарі (0)

Добавити коментар