Львів » Цікаво почитати » Львів - рай для туриста
Львів - рай для туриста

Львів - рай для туриста

person access_time18-05-2023, 23:54 visibility2 chat_bubble_outline0

Столиця Галичини – Львів – давно вже стала популярним туристичним об’єктом, найбільшим на всій Західній Україні. Місто має доволі складну й іноді суперечливу історію, результатом якої стали багаті культурні надбання (храми, музеї, картинні галереї, театри…). Сюди варто приїхати, аби пройтися тісними вуличками,відчути п’янкий аромат кавии чи помріяти просто неба в компанії мовчазних левів. У Львові працює доволі багато туристичних компаній, які проводять екскурсії містом та ознайомлюють із найцікавішими об’єктами.

Історія заснування Львова

Насамперед кілька фактів з історії. Перша згадка назви «Львів» датується 1256 роком, з тих пір минуло більше 750 років. Місто назване на честь князя Лева, сина короля й засновника міста Данила Галицького. На гербі Львова  зображені кам’яні ворота, крізь які крокує поважний золотий лев. На логотипі міста бачимо 5 найважливіших різнобарвних веж та напис «Львів відкритий для світу» під ними. Ця фраза досить точно характеризує місто, його прагнення залучити до себе якомога більше нових цікавих проектів, переважно з-за кордону. Покровителем Львова вважають святого Юрія Змієборця, у пам’ять про якого в першу неділю травня відзначають День міста.

Туристичні фірми Львова

Численні туристичні фірми Львова пропонують широкий вибір послуг зі здійснення екскурсій Львовом. Один із найпоширеніших варіантів – це пішохідні мандрівки середньовічною частиною Львова , яка була оточена кам’яними мурами ще до переходу під владу Австро-Угорської імперії. Під час екскурсії можна оглянути церкву святого Андрія, Міський арсенал (перший та єдиний в Україна музей зброї), місце, де колись була головна брама міста – Галицька.

 Екскурсія передбачає огляд відомого архітектурного ансамблю в руському кварталі: Успенської церкви, вежі Корнякта та каплиці Трьох Святителів. Напевно, багатьом захочеться побачити місце, де саме король Швеції Карл ХІІ ввірвався до Львова через легендарну хвіртку.

Під час екскурсії гості міста ознайомлюються з чудовими витворами архітектури  - колишнім Домініканським собором, каплицею Боїмів, Латинською кафедрою, та прикладами монументального мистецтва – пам’ятниками першодрукареві Іванові Федорову, королю Данилу Галицькому, Іванові Підкові, Никифору-Епіфанію Дровняку та багатьом іншим видатним діячам Львова. Для тих, хто не любить ходити пішки, передбачені автобусні екскурсії або поїздки в Чудо-поїзді, під час яких є можливість оглянути головні університети міста та всієї Західної України – університет ім. Івана Франка та Львівську політехніку, красиві парки – Стрийський та ім. Івана Франка, а також усе місто з оглядового майданчика, що на Високому Замку.

Нові екскурсійні маршрути по Львову

Недавно розробили ще один екскурсійний маршрут, яким уже скористалось чимало львів’ян та гостей міста, - «Підземний Львів». Маршрут приваблює, перш за все, своєю незвичністю та певною загадковістю і своєю штукатуркрю. Багато легенд та цікавих історій про Львів пов’язані саме з підземеллями.  Кажуть, що колись під містом було дуже багато підземних ходів, деякі з котрих виводили далеко за околиці міста, інші ж просто сполучали певні об’єкти один з одним.

Найперше організатори екскурсії пропонують побувати в підземеллі храму Преображення Господнього, що знаходиться на вулиці Краківській, й оглянути підземні галереї, які просто вражають своїми розмірами та акустикою. Основна частина підземель храму використовувалась для поховань, оскільки вірили: ховати покійників можна тільки на освяченій землі, тобто на території храму. Цікавим об’єктом також є Аптека-музей, біля якої можна послухати легенду про потяг.

Тут можна не тільки придбати ліки, а й оглянути велике зібрання унікального аптечного посуду та приладдя, вражаючу за своїми розмірами бібліотеку, а також підземелля, де колись зберігали ліки й навіть лікувальне вино.

Не важливо, яким чином мандрувати Львовом, головне – робити це з відкритим серцем, і тоді стародавнє Місто Лева розкриє головні свої таємниці…


Ctrl
Enter
Помітили помИлку
Виділіть і натисніть Ctrl+Enter

Схоже за змістом:

Історичні вулиці Львова.

personadmin access_time25-травень-2023

Кожне місто, що налічує не одну сотню років, по своєму унікальне, неповторне та цікаве своєю

Світ Кави з міста Львів

personadmin access_time25-травень-2023

є веб-сайтом кав'ярні "Світ Кави" з міста Львів, Україна. На головній сторінці сайту

Коментарі (0)

Добавити коментар

[/page-count]